Pomáháme firmám s rýchlejšou expedíciou zásielok
Priame dátové napojenie na dopravcov z vašeho systému. Rýchlo. Pohodlne. Bez chýb.

Balikobot header

Výhody a prínosy

Pre firmy:

  • Denná úspora mnohých hodín práce
  • Nemusí sa pripojovať do systému prepravných služieb
  • Tlač adresných štítkov na 1 klik priamo z Vašeho systému
  • Sledovanie zásielok (Track&Trace) vo Vašom systéme
  • Všetko prebieha v reálnom čase
  • Zachovávame Vaše ceny dopravy
  • Nulová chybovosť expedície

Pre tvorcov systémov:

  • Úspora času IT oddelenia
  • Vyhnete sa exportom a napojovaniu jednotlivých prepravcov
  • Získate funkčný modul pre Vaše obchody
  • Napojenie cez API do všetkých prepravných služieb

Porovnanie expedície

Vybavenie objednávky bez Balíkobotu

  • Export objednávok zo systému
  • Prihlásenie do systémov prepravcov
  • Import objednávok k prepravcovi
  • Kontrola chýb po importe
  • Tlač štítkov
  • Denné podania k prepravcovi

Vybavenie objednávky s Balíkobotom

  • Tlač štítkov priamo z vašeho systému (CRM alebo ERP)
  • Kontrola automatického súpisu na podanie prepravcovi

Ušetríte v priemere 36% času stráveného vybavovaním objednávok!

Šetríme našim zákazníkom drahocenný čas.

Napísali o Balíkobote

Chcete dostávať novinky?

Stačí zadať e-mailovú adresu a my vám budeme novinky pravidelne posielať.




Chcete využívať Balíkobot? Kontaktujte nás.

Noví klienti:
Máte záujem o viac informácií? Vyplňte formulár, budeme vás kontaktovať

CHCEM VEDIEŤ VIAC

Eva Fouani
Telefon: (+420) 607 585 998
E-mail: eva@balikobot.cz
Pavel Kročák
Telefon: (+420) 777 085 018
E-mail: pavel@balikobot.cz

Starostlivosť o existujúcich zákazníkov:

Kontaktná doba: pracovné dni
9:00-12:00 12:30-17:30


Jan Bezchleba
Telefon: (+420) 777 976 024
E-mail: info@balikobot.cz
Tereza Rakoušová
Telefon: (+420) 777 085 468
E-mail: tereza@balikobot.cz
Nikola Šindelková
Telefon: (+420) 607 585 950
E-mail: nikola@balikobot.cz

ERP systémy a dopravcovia:

Martin Šauer
Telefon: (+420) 777 976 039
E-mail: martin@balikobot.cz

Marketing:

Ivo Matěj
Telefon: (+420) 774 328 843
E-mail: ivo@balikobot.cz
Chcem Balíkobot