header hero

Chyba 404, Stránka nenájdená


Ospravedlňujeme sa, ale stránku na ktorú smeroval Vaša požiadavka sa nepodarilo nájsť. Je možné, že stránka bola odstránená, premenovaná, alebo nie je dočasne dostupná.




Môžete skúsiť nasledujúce možnosti:



Chcete dostávat novinky?

Stačí zadat e-mailovou adresu a my vám budeme novinky pravidelně posílat.




Chcete využívať Balíkobot? Kontaktujte nás.

Noví klienti:
Máte záujem o viac informácií? Vyplňte formulár, budeme vás kontaktovať

CHCEM VEDIEŤ VIAC

Eva Fouani
Telefon: (+420) 607 585 998
E-mail: eva@balikobot.cz
Pavel Kročák
Telefon: (+420) 777 085 018
E-mail: pavel@balikobot.cz

Starostlivosť o existujúcich zákazníkov:

Kontaktná doba: pracovné dni
9:00-12:00 12:30-17:30


Jan Bezchleba
Telefon: (+420) 777 976 024
E-mail: info@balikobot.cz
Tereza Rakoušová
Telefon: (+420) 777 085 468
E-mail: tereza@balikobot.cz
Nikola Šindelková
Telefon: (+420) 607 585 950
E-mail: nikola@balikobot.cz

ERP systémy a dopravcovia:

Martin Šauer
Telefon: (+420) 777 976 039
E-mail: martin@balikobot.cz

Marketing:

Ivo Matěj
Telefon: (+420) 774 328 843
E-mail: ivo@balikobot.cz
Chcem Balíkobot