header hero

Chyba 404, Stránka nenájdená


Ospravedlňujeme sa, ale stránku na ktorú smeroval Vaša požiadavka sa nepodarilo nájsť. Je možné, že stránka bola odstránená, premenovaná, alebo nie je dočasne dostupná.




Môžete skúsiť nasledujúce možnosti:



Chcete dostávat novinky?

Stačí zadat e-mailovou adresu a my vám budeme novinky pravidelně posílat.




Chcete využívať Balíkobot? Kontaktujte nás.

Noví klienti:
Máte záujem o viac informácií? Vyplňte formulár tu, budeme vás kontaktovať

Ak expedujete z e-shopu, volajte Eve. Pokiaľ expedujete
z informačného systému, ERP, WMS,... volajte Marianovi


Eva Fouani
Telefon: (+420) 607 585 998
E-mail: eva@balikobot.cz
Marian Vohanka
Telefon: (+420) 777 976 342
E-mail: marian@balikobot.cz

CHCEM VEDIEŤ VIAC

Starostlivosť o existujúcich zákazníkov:

Kontaktná doba: pracovné dni
9:00-12:00 12:30-17:30


Jan Bezchleba
Telefon: (+420) 777 976 024
E-mail: info@balikobot.cz
Nikola Šindelková
Telefon: (+420) 607 585 950
E-mail: nikola@balikobot.cz
Katarína Sirota (Pacigová)
Telefon: (+420) 777 703 031
E-mail: katarina@balikobot.cz

Tvorcovia ERP systémov a partneri:

Pavel Kročák
Telefon: (+420) 777 085 018
E-mail: pavel@balikobot.cz

ERP systémy a dopravcovia:

Martin Šauer
Telefon: (+420) 777 976 039
E-mail: martin@balikobot.cz

Marketing:

Ivo Matěj
Telefon: (+420) 777 976 870
E-mail: ivo@balikobot.cz