header hero

Chcete dostávať novinky?

Stačí zadať e-mailovú adresu a my vám budeme novinky pravidelne posielať.



Chcete využívať Balíkobot? Kontaktujte nás.

Noví klienti:
Máte záujem o viac informácií? Vyplňte formulár tu, budeme vás kontaktovať

Ak expedujete z e-shopu, volajte Eve. Pokiaľ expedujete
z informačného systému, ERP, WMS,... volajte Marianovi


Eva Fouani
Telefon: (+420) 607 585 998
E-mail: eva@balikobot.cz
Marian Vohanka
Telefon: (+420) 777 976 342
E-mail: marian@balikobot.cz

CHCEM VEDIEŤ VIAC

Starostlivosť o existujúcich zákazníkov:

Kontaktná doba: pracovné dni
9:00-12:00 12:30-17:30


Jan Bezchleba
Telefon: (+420) 777 976 024
E-mail: info@balikobot.cz
Nikola Šindelková
Telefon: (+420) 607 585 950
E-mail: nikola@balikobot.cz
Katarína Sirota (Pacigová)
Telefon: (+420) 777 703 031
E-mail: katarina@balikobot.cz

Tvorcovia ERP systémov a partneri:

Pavel Kročák
Telefon: (+420) 777 085 018
E-mail: pavel@balikobot.cz

Spolupráca s novými dopravcami:
Ste dopravca a chcete byť integrovaný v Balíkobote?
Volajte Martinovi.

Martin Šauer
Telefon: (+420) 777 976 039
E-mail: martin@balikobot.cz

Marketing:

Ivo Matěj
Telefon: (+420) 777 976 870
E-mail: ivo@balikobot.cz